Főoldal | Információk | Bankroll Menedzsment | Statisztika | Facebook oldalunk | Linkek | Elérhetőségeink
Elfelejtett jelszó?
Keresés

US OPEN - DAY 5
A US Openen eddig 6/5 a mérlegünk 4 nap után, játssz velünk te is ebben a sikerszériában! Ingyenes elemzésünk!

A topligák szünetével legnagyobb figyelmünket újra a teniszre fordítjuk, ahogy azt korábban ígértük és az idei utolsó Grand Slam tornán igyekszünk profitot termelni mindenkinek!

Hétfőtől új formátum mentén működik tovább az oldalunk, ma pedig egy várhatóan meglepetés teniszeredményt kínálunk nektek. A tipperősség a tipp mellett szerepel, ami útmutató lehet a szelvény meghatározásában.

K.Anderson - Coric 19:00 - 2%
Vendég / ~2,75
Regenteg meglepetés eredmény született az idei utolsó GS torna első 4 játéknapján és valószínű, hogy a mai nap is újabb áldozatokat fog hozni. Mi ezek a várható meglepetések mentén indultunk el és jutottunk el Coricig, aki talán a torna eddigi legnagyobb meglepetését okozta azzal, hogy a fiatalként egyik fő favoritnak kikiáltott, világranglista 6. helyezett A. Zverevet búcsúztatta 4 szettben a tornától. A horvát srác egyébként is több meglepetést okozott az idei évben, májusban a madridi 1000-es salaktornán búcsúztatta az akkori világelsőt Murrayt, ill. a US Opent megelőző Winston-Salem-i bemelegítő tornán a hazaiak kedvencét Isnert is. A 3. fordulóban ezúttal K.Anderson jön szembe, aki fix top 50-es játékos évek óta, de a nagyok árnyékából sosem tud igazán kitűnni és beférkőzni a top 10/20-as helyezések egyikére. Képes óriási győzelmekre is, de nem tud kiegyensúlyozottan teljesíteni és ha Coric a tornán eddig mutatott formájában játszik, akkor meg tudja szorongatni rutinosabb ellenfelét és egy 4-5 szettes mérkőzésen továbbjutni a következő fordulóba.

Jó lehet még a mai nap Shapovalov győzelme, aki fiatal kora ellenére óriási menetelésbe kezdett az utóbbi hetekben/hónapokban, de lehet a nagy rivaldafény miatt ma már elvérzik Edmund ellen. A kanadaira már nagyobb odds van 1-2 győzelme miatt, mint az egész évben jól teljesítő Edmundra, amit kicsit korainak érzünk, ezért 1.61-ért igazán nem éri meg kockáztatni a győzelmét, de stratégia tippen kívül meg lehet próbálni.

Készült: 2017-09-01 09:31:06